Sezona:
Autorizēties

Ripo Rīga!

Reiz jauni, pozitīvi un vienkārši atraktīvi domājoši cilvēki- satikās, un radīja ideju..

Ideju par vienu dienu Mežaparkā, kuru varētu savienot - sporta un atpūtas garā. Visiem Rīgas iedzīvotājiem un to viesiem- piedaloties sacensībās un izklaides braucienos- dažādā veidā- "ripojot".

Tā būtu diena, kad ģimenes vai draugu lokā, vai vienkārši sev par prieku- būtu iespēja izklaidēties veselīgā un cilvēkus vienojošā pasākumā.

Te būtu iespēja iepazīt, apzināt un izmēģināt spēkus- gan jau zināmos, gan jaunos sporta veidos- tādos kā skrituļslidošana, skeitborda slaloms, inline hokejs, skrituļslēpošana un tt.

Tāpat šajā dienā Mežaparkā norisināsies vairākas starptautiskas sacensības sportistiem dažādos sporta veidos un vecuma grupās, kas ļautu visus šos sporta veidus aplūkot no sportiskā viedokļa- un padomāt par iespēju pieteikties kādā no tiem (sīkāka informacija un uzņemšanas iespējas būs - piesakoties pie attiecīgā sporta veida kordinatora sacensību vietā )- lai ar laiku sasniegtu SAVU- sportisko izaugsmi.

Tautas klasē- sacensības drosmīgākajiem- ātrumbraucienos- sacensību trasēs. Orientēšanās ar skrituļslidām- Mežaparka teritorijā- sekojot ''leģendai" un meklējot konktrolpunktus atsevišķā grupā startējot- bērniem, skolu komandām, invalīdiem, sievietēm un vīriešiem. Tāpat- īpašās- ģimenes stafetes. Padomāts arī par māmiņām ar pavisam maziem bērniņiem- lai nebūtu jāpaliek malā- sacensības tieši pašiem mazākajiem- ''Rati Ripo Rīgā!''

Mēs to iedomājamies tā: Kamēr meitiņa startē skrituļsidošanas sacensībās savā vecuma grupā, bet brālis brauc skeitborda slalomu- cīnoties par ''Ginta Gailīša kausu'', tētis var piedalīties orientēšanās sacensībās ar skrituļslidām, mamma ar mazo brālīti - ratiņbraukšanas konkursā, vecmāmiņa tikmēr ripināt opi- pastaigas solī- pretī uzvarai!
Kamēr bērnu klasesbiedri uzspēlē in-line hokeju - ģimene atpūšas, lai pēc tam kopīgi piedalītos kopīgi- ģimenes sacensībās.''

Sacensību sākums tautas klasē- dažādos laikos- lai savējie varētu ''just līdzi''- nekavējot savas sacensības.

Darbosies bērnu rotaļu laukums un bērnu pieskatītāji- lai vecāki droši var piedalīties sev interesējošās aktivitātēs, neuztraucoties, ka bērniņš var noklīst.

Tāpat pieejama inventāra noma ( slidas (in-line hokeja un skrituļslidošanas), ceļusargi, elkoņsargi, ķiveres, nūjas, krekli)

Visos sporta pozīciju posteņos- laiku pa laikam- tiks organizēti konkursi skatītajiem.

Noslēgumā- balvas un dāvanas, kausi un medaļas, diplomi un visnegaidītākās nominācijas!!!

Ripo Rīga, Ripo viss,
Nāc un ripo arī TU!!!

www.riporiga.lv

v.3.0 © LIHF 2013 - 2016. Izgatavoja Rixtel Lab