Jaunumi

Piektā spēle. Čehija

2015-06-20
Vakar sīvā cīņā pusfinālā- Latvija atkārtoti tikās ar Čehijas vastsvienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē vārtus guva Guntis Pujāts #8 ( Piespēle Elviss Želubovskis #17), un ar tādu nelielu pārsvaru Latvija bija priekšā visu pirmo periodu, līdz otrā perioda sestajā minūtē, Čehi rezultātu izlīdzināja.

Spēle bija tīra, noraidījumu nebija, abas komandas rādīja labu spēli, taču Latvijai nācās spēlēt aizsardzības hokeju, jo Čehi tomēr šo spēli tiešām pieprot. Otrais periods izrādījās pagalam neveiksmīgs, un čehiem izdevās iemest vēl divus vārtus, tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3.

Šobrīd ir zināms ka Latvija cīnīsies par bronzas medaļu ar ASV komandu, kuri vakar pusfinālā ar rezultātu 2:6 piekāpās Frančiem.

Finālspēles šovakar plkst. 17:10 pēc Argentīnā. (23:10 pēc Latvijas laika).

Spēlētāju statistika čempionātā, piecu spēļu summā = Miks Lipsbergs 5+1, Edgars Lipsbergs 2+4, Sergejs Durdins 2+2, Rūdolfs Maslovskis 3+0, Guntis Pujāts 2+0, Elviss Želubovskis 0+2, Viesturs Cimermanis 0+1; Aleksandrs Galkins 1+0, , Artūrs Batraks 1+0, Artjoms Ogorodņikovs 0+1, Jānis Golubovičs 0+1.